درباره ما

فرش بلوري يك فروشگاه بزرگ فرش ماشيني با قدمت بيش از 30 سال است كه همواره پيشرو در ارائه خدمات براي مشتريان خود بوده است . اين فروشگاه در سال 1358 توسط شادروان عباس بلوري در محل فعلي آن تاسيس گرديد .

حسن شهرت و سوابق طولاني در امر تجارت و بازرگاني در اين خانواده كه دامنه آن به روابط اقتصادي با كشور روسيه در دوران مشروطه بر ميگردد ، زمينه ساز اقبال عمومي از اين فروشگاه شد . بخصوص كه در طول اين دوران صنعت فرش ماشيني تدريجاً جاي خود را در بين عموم مردم باز كرد و با تنوع در طرح ها و بهبود كيفيت در استفاده از مواد اوليه و پيشرفت دستگاههاي بافندگي موجبات استفاده هرچه بيشتر از اين كالا در سبد مصرف خانواده ها گرديد . فروشگاه ما در طول اين سالها با دقت و وسواس بدنبال بهترين مدل ها و بالاترين كيفيت بوده و كنترل كيفيت محصولات در طول زمان نيز بسيار جدي گرفته شده تا جائي كه مي توان ادعا كرد بسياري از توليد كنندگان فرش هاي مرغوب از طريق اين فروشگاه به شهرت و معروفيت دست يافته اند . فرش بلوري همواره در كنار فعاليت هاي تجاري خود در تعامل تنگاتنگ و گاه فرساينده با توليد كنندگان بوده و نظرات مشتريان را از توليد كنندگان مطالبه كرده ، كنترل كيفيت محصولات يك شركت در طول زمان جدي گرفته شده و با در نظر گرفتن سليقه مشتريان و بازخورد نظراتشان چنانچه مشكلي در امر كيفيت با درصد تكرار بالا مشاهده شود به توليد كننده كتباً گزارش داده مي شود و در صورت عدم توجه از عرضه كالا خودداري مي گردد. موارد زيادي اتفاق افتاده كه پيگيري نظر مشتري موجب زيان فروشگاه گرديده ولي در دراز مدت اين تعامل و احترام به نظرات مصرف كننده راه ترقي و پيشرفت مجموعه فرش بلوري را هموار ساخته است . فرش بلوري از سال 1382 با در نظر گرفتن يك برنامه بلند مدت به بسط فعاليت هاي خود پرداخت . اين تغييرات در زمينه نرم افزاري و سخت افزاري همچنان ادامه دارد .

در بخش اول ارائه خدمات به مشتري در زمينه هاي سرويس حمل رايگان ، تعميرات ، شستشو و خريد فرش هاي غير ضروري سر فصل كارهاي انجام شده است و در بخش دوم تغييرات انجام شده در سازه نمايشگاه و بروز شدن فروشگاه از نظر نمايش فرش ها و تاسيس شركت پشتيبان فرش بلوري كه عهده دار خدمات شستشو و خدمات پس از فروش مي باشد قابل ذكر است . چنانچه ذكر شد بهبود روش ها امري مستمر است و اين پروسه با شناخت نياز مشتري همچنان در بستر زمان ادامه خواهد داشت .

خدماتي كه ما از طريق فروش الكترونيكي قادر به انجام خواهيم بود : گروه فرش بلوري در ادامه بسط فعاليت هاي خود به اين نتيجه رسيده است كه براي مشترياني كه قادر به حضور فيزيكي در فروشگاه نبوده يا بدليل كمبود وقت ابتدا مي خواهند از وجود نمونه فرش مورد نظر خود در فروشگاه مطمئن باشند يا كساني كه براي هديه جهت عزيزانشان در ساير نقاط كشور و يا خارج از كشور اقدام مي كنند و يا كساني كه دنبال مدل خاصي هستند ، اقدام به راه اندازي سايت تخصصي نمايد ، بنابراين استفاده از اين سايت در موارد فوق توصيه مي شود و ما قادر خواهيم بود اين طيف از مشتريان را تحت پوشش خدمات خود قرار دهيم ، يعني با اين كار ما خدمات خود را در سطح كشور و حتي جهان گسترش مي دهيم .

گالری تصاویر

سوالات متداول

آیا محصولات شما از جنس دست‌بافته یا صنعتی هستند؟

بله، محصولات ما شامل هر دو نوع فرش دست‌بافته و صنعتی می‌شوند

آیا اندازه‌ها و رنگ‌های دلخواه موجود هستند؟

بله، ما اندازه‌ها و رنگ‌های دلخواه را به مشتریان ارائه می‌دهیم

آیا اطلاعات تماس با شما در صورت بروز سؤال یا نیاز به راهنمایی، در دسترس است؟

بله، اطلاعات تماس با ما در صورت بروز هر گونه سؤال یا نیاز به راهنمایی برای شما در دسترس است

آیا فرش‌های شما دارای ضمانت کیفیت یا بازگشت محصول هستند؟

بله، تمامی فرش‌های ما دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت نیاز به بازگشت محصول، امکانش وجود دارد.

چگونه می‌توانم از جدیدترین تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه شما باخبر شوم؟

برای اطلاع از جدیدترین تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه ما، می‌توانید به خبرنامه ما ملحق شوید یا صفحات اجتماعی ما را دنبال کنید. با این کار، از تمامی اخبار و اطلاعیه‌های مهم ما به‌روز خواهید بود.

سبد خرید
فروشگاه
حساب کاربری من
خانه
وبلاگ