سیاست های ما

این فروشگاه بصورت مجازی به شما امکان می دهد از نمونه ها ومتراژهای موجود فرش ها با زدید داشته باشید ، شما می توانید از این طریق به کلیه اطلاعات مربوط به مدل های فرش هاي ماشینی مرغوب که در ایران تولید می شود دسترسی داشته باشید چنانچه بدنبال یک مدل خاص هستید میتوانید مشخصات مورد نظر خود را بانمونه های موجود مقایسه نمایید، ضمنا ًچنانچه قبل از خرید فرش بخواهید از مشورت افرادی که نظرشان برای شما دارای اهمیت باشد استفاده کنید این فروشگاه یک ابزار قوی در اختیار شما قرار داده است .

همچنین اگر دوست دارید فرشی رابرای دوستان وآشنایانتان خریداری کنید میتوانید از این طریق هم نظر مصرف کننده را جویاشوید هم اینکه ازسرویس حمل رایگان این فروشگاه جهت ارسال استفاده نمایید.همچنین این فروشگاه به شما امکان می دهد که فرش را در وضعیت های شبیه به مورد مصرف شبیه سازی کنید .همه اینها از موارد قوت یک فروشگاه اینترنتی است که با صرفه جویی فوق العاده در وقت وهزینه های جابجایی شما، این امکان را فراهم آورده که بهترین انتخاب رادرکمترین زمان ممکن بعمل آورید.اما به یادداشته باشید ما برای انجام خدمات خود قوانینی داریم که عدم اطلاع از آنها ممکن است باعث بروز مشکلاتی برای شما بشود.

مسئولیت انتخاب مدل فرش با مصرف کننده است ، هنگامی که یک مشتری کالایی را با کد مشخص سفارش می دهد سفارش قطعی است وامکان تعویض وجود نخواهد داشت معمولا ًمشکلات از آنجایی آغاز می شود که مشتری بدون بررسی بصورت عجولانه اقدام به خرید می کند شما به عنوان خریدار ابتدا باید بدانید اندازه مورد نظر شما چیست؟ بطور معمول برای فضاهائیکه کف آن پارکت،سرامیک،کفپوش، گرانیت و…است این بدان معنی است که این فضا مدرن طراحی شده یعنی دیگر استفاده از پشتی یا انداختن سفره یا نشستن روی زمین و…برای این محیط نامناسب است .این فضاها باید ترکیبی از فرش وکف باشندمعمولاًهرچه مواد استفاده شده در کف گرانتروزیباترباشند متراژفرش کمتر خواهد شد.بطور معمول 3/1 این فضا باید مفروش شود یعنی برای یک سالن 40متری معمولاٌیک تخته 9متری استفاده می شود حال اگر مشتری بخواهد شاید بتواند 3تخته12متری هم در این مکان جابدهد ولی این کار مستلزم هزینه اضافی است ویک فضای مدرن را به صورت نامناسب وزشتی در می آورد بنابراین برای انتخاب متراژمورد نیازتان ابتدابدرستی بررسی نمایید ودراین زمینه می توانید شکل شماتیکی از فضا را روی کاغذ ترسیم کنید وبه همراه آدرس یا شماره فاکس خود برای فرش بلوری فاکس نمایید( 01313222347) کارشناسان این فروشگاه بصورت رایگان متراژهای مورد نظر را با طراحی ساده برایتان ارسال خواهند کرد.این پیشنهاد ها را بررسی کنید وگام بعدی را بردارید گام بعدی انتخاب رنگ زمینه فرش مورد نظر است اگر دقت کرده باشید فرش ها بصورت کلی دارای یک حاشیه یا کتیبه در چهار طرف می باشند .اگرکف محیط شما دارای رنگ های گرم است بطور معمول رنگ های بژ ، قهوه ای و…در کتیبه فرش ورنگ های متضاد مانند کرم در متن نمای قشنگی به محیط شما می دهد شما باید رنگ زمینه را از این طریق انتخاب کنید یعنی فارغ از نوع مدل ونقشه فرش شما باید تعیین کنید چه رنگی فضای شما را زنده وشاداب خواهد کرد.

بازهم در این زمینه می توانید از نظر کارشناسان فرش بلوری مستقردراداره خدمات مشتریان (3-01315506661) بصورت تلفنی ویا کتبی نظرخواهی نماییدپس ازانتخاب رنگ زمینه نوبت به انتخاب نقشه می رسد .

 

در انتخاب نقشه ابتدا يك نگاه كلي به فضاي دور و بر جائي كه اين فرش قرار مي گيرد بياندازيد ، اگر فضا شلوغ است شما با انتخاب يك نقشه خلوت مي توانيد از بهم ريختگي ذهني افرادي كه در اين فضا زندگي خواهند كرد جلوگيري كنيد ولي بياد داشته باشيد فرش هاي با زمينه خلوت براي مكانهاي پر رفت و آمد مناسب نيست و مي باسد زود به زود به قاليشوئي فرستاده شود ، براي محيط هاي خلوت انتخاب يك طرح نسبتا شلوغ تر قابل قبول تر است زيرا نقشه هاي شلوغ پركارتر بنظر مي آيند و بنظر داراي ارزش بيشتري هستند . فضاي كلي فرش هاي ايراني همان خانه هاي سنتي ايران است . هنگامي كه شما از بالا به يك خانه سنتي نگاه مي كنيد ، در چهار طرف ايوان ها و در وسط حوض را خواهيد ديد كه در فرش نيز كتيبه و ترنج وسط شكل شماتيك همان خانه ايراني است . بنابراين هرچه اين فضاي اندروني شلوغ تر و پركارتر باشد تداعي خانه اي با صفا و پرگل و درخت را در ذهن متبلور مي سازد . با اينهمه سليقه شخصي شما در انتخاب رنگ و نوع نقشه بسيار اهميت دارد ، آنچه ذكر مي شود عموميت مطلب است ،‌ اگر شما به نتيجه ديگري در انتخاب رنگ و نقشه رسيده ايد ، مطالب فوق هيچ اهميتي نخواهد داشت . همواره براي لذت بردن از زيبايي يك فرش به جزئيات دقيق نشويد به تناسب و تقارن بيشتر از خود فرش دقت داشته باشيد خيلي از موارد يك فرش زيبا در يك محيط خاص زشت و بد نما جلوه داده مي شود و اين به دليل عدم تناسب و هارموني در فضا است .

در انتخاب حتماً از نظر كساني كه سليقه شان مورد پسند شماست استفاده كنيد . از مشورت هيچگاه ضرر نخواهيد ديد . اگر به موارد فوق دقت كنيد بصورت جالبي چند نقشه از بين انبوه فرش ها براي شما برجسته خواهد شد و خودشان را به شما معرفي مي نمايند . اكنون بايد ببينيم بين اين تعداد محدود كداميك بهتر است ، اينجا فاكتور قيمت بسيار تعيين كننده است .

اگر در نظر داريد يكبار يك فرش عالي خريداري كنيد و مدتها از دردسر انتخاب و خريد فرش آسوده باشيد ،‌فرش هاي گرانقيمت تر را انتخاب نمائيد و بدانيد هيچ گراني بي دليل نيست ، و اگر تنوع طلب هستيد و مــي خواهيد ظرف مدت كوتــاهي مدل را عــوض كنيد از خــريد فرش هاي ارزان تر ضرر كمتري خواهيد كرد .

در فروشگاه ما بين فرش گرانتر و ارزانتر تفاوتي از لحاظ كيفيت نيست ، چرا كه تفاوت قيمت ها بدليل تراكم ، تعداد رنگ بكار رفته در فرش ، شانه فرش و وزن فرش است . طبيعاً اين موارد باعث زيباتر شدن و سنگين تر شدن آن مي گردد . اكنون شما به مدل مورد نظرتان دست پيدا كرده ايد .

اشاره ما به عدم تعويض فرش ، فقط براي تعويض مدل و رنگ و يا اندازه است و اگر چنانچه فرش خـريداري شده معيوب بــاشد ، فروشگــاه موظف بــه تعويض و تــامين نــظر مشتري و يا پرداخت خســارت مي باشد .

خيلي جالب است اگر بتوانيد براي عزيزي كه دور از شماست هديه مناسبي ارسال كنيد ولي اگر نظر او نيز در اين مورد لحاظ شد اين كادو ارزش بيشتري برايش خواهد داشت چون فرش بر خلاف ساير كادو ها همواره در مقابل عزيز شما خواهد بود ، جالب است كه او بدون آنكه بخواهد وقت زيادي بگذارد بتواند از فروشگاه ما بازديد كند و جالبتر اين است كه شما نيز بتوانيد بدون آنكه وقت زيادي صرف كنيد كادوي مورد علاقه او را در محل زندگي او به او تحويل دهيد .

از تو صيه هاي مفيد ديگري كه مي توانيم داشته باشيم يكي آنست كه تصوير فرشي را كه در كامپيوتر مي بينيد بستگي زيادي به وضوح تصوير در مونيتور شما دارد . اگر بتوانيد از مونيتورهاي با كيفيت بالا استفاده كنيد ، تصوير فرش را بصورت واقعي تر مشاهده خواهيد كرد .

ما بمحض دريافت سفارش شما تيم خود را گرد هم مي آوريم و براي خود يك ماموريت جديد تعريف مي كنيم كه عبارت است از جلب رضايت شما .

اگر در ايران زندگي مي كنيد سرويس حمل كالا تا مركز استان شما بعهده ماست ، براي شهر تهران بزرگ سرويس تا درب منزل مشتري رايگان است ، اين مورد براي كليه نقاط استان گيلان نيز صدق خواهد كرد . البته بياد داشته باشيد سرويس حمل رايگان تا درب منزل مشتري است و پرسنل وظيفه اي جهت حمل فرش در طبقات و يا حمل به مقصد دوم ندارند .